Udana impreza? Piłeś?

Nie jedź swoim samochodem, odwieziemy Cię!

 

Zadzwoń: 667-434-383

Jeśli potrzebujesz więcej informacji przeczytaj nasz FAQ

FAQ

faq1faq2

Dojeżdżasz we własnym zakresie co sprawia,że jesteś niezależny ( jedziesz kiedy, gdzie i którędy chcesz) oraz nie ponosisz dodatkowych kosztów. Wracając z nami Twój samochód stoi bezpiecznie pod domem, a jedynym Twoim zmartwieniem jest ewentualny ból głowy 🙂
Nasi kierowcy ukończyli pozytywnie testy psychotechniczne oraz są objęci ubezpieczeniem OC w renomowanym towarzystwie ubezpieczeniowym. Potrafią także prowadzić samochody każdego gabarytu bez względu na warunki atmosferyczne czy zainstalowaną skrzynię biegów!
Rezerwacje można dokonywać na dwa sposoby: 1) 24h/dobę telefonicznie, pod numerem telefonu: 667 434 383 2) 24h/dobę mejlowo, wysyłając z 12 godzinnym wyprzedzeniem wiadomość na adres: info@odwozenie.pl lub po prostu wypełnij formularz poniżej.
Jeśli jesteś stałym klientem, rozpoznawanym przez kierowcę otrzymasz rabat w wysokości 15%.
Tak! Negocjacje prowadzić można z kierowcą, który Państwa obsługuje, więc wszystko zależy od niego.
Nie. To my jesteśmy gośćmi w Twoim samochodzie, więc to Ty ustalasz trasę najbardziej optymalną dla siebie. Możesz więc mieć pewność, że kierowca nie pojedzie na około!
Istnieje możliwość przewozu pasażerów naszym autem. Pobierana jest za to opłata w wysokości 10 zł od osoby, niezależnie od długości trasy! Należy jednak o tym wspomnieć przy składaniu zamówienia.
Nie, w miarę możliwości staramy się być do Państwa dyspozycji 24h/ dobę.
Oczywiście,że tak – jeździmy dla Państwa przez 365 dni w roku!

Rezerwuj już teraz

Rezerwuj